Hakkımızda

Saraç Bilişim, 2000 yılından bu yana bilgisayar ve yazılım teknolojileri üzerine uzmanlanlaşmış bir ekip tarafından kurulmuştur.

Firmamız profesyonel ekip ile Veri Kurtarma alanında 2004 yılından günümüze güvenilir ve başarılı olarak hizmet vermektedir. Her türlü medyadan veri kurtarma yapılmaktadır. Ücretsiz analiz yapıp sadece kurtarılan veriler üzerinden ücret almaktayız. Ücret almadan önce mutlaka verilerinizi görmenizi sağlamaktayız. Türkiye’nin tüm illerinden kargo yolu ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. İade olan disklerde asla veri kaybı yaşanmadan getirdiğiniz durumda tekrardan iade edilir.

Gizlilik, Yüksek Başarı oranımız, Hızlı işlem süresi, Özel odalarda işlemlerin yapılması bizi seçmeniz için birkaç sebepten bazılarıdır. Verileriniz bizim için önem taşır…

Bilgisayar Harddiski, Notebook Harddiski,  (Western Digital, Seagate, IBM, Maxtor, Quantum, Fujitsu, Toshiba, Samsung, Hitachi) Flash Disk, Hafıza Kartı, Cep Telefonu, DVD, CD, Raid Sistemler, Ses Kayıt Cihazları ve diğer tüm veri kaydedilen cihazlardan verileriniz tekrardan geri getirilebilir..

hakkımızda